Autotestas, R. Janutėno įmonė, IĮ logotipas

Autotestas, R. Janutėno įmonė, IĮ

Autotestas, R. Janutėno įmonė, IĮ
Autotestas, R. Janutėno įmonė, IĮ Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Kauno g. 29, LT-54466, Ramučių k., Kauno r. sav. LT-54466 Lithuania

Įmonės kodas: 259840220

PVM kodas: LT598402219

Telefonas: +37037432698

Faksas: +37037432698

Mobilusis numeris: +37068565758

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

Vadovas: Ričardas Janutėnas

SoDra draudėjo kodas: 428003

Darbuotojų skaičius: 0

Skola SoDrai: 0 €

Aprašymas:
Firma AUTOTESTAS savo veiklą pradėjo 1995 metais ramiame Kauno priemestyje Ramučiuose. Veiklos pradžia buvo tampriai susijusi su automobilių remontu, o tai skatino domėtis naujausiais automobilių diagnostikos metodais. Ši nuolatinė pažangiausių automobilio diagnostikos metodų paieška suvedė su vokiečių firma Autotestgerate Leitenberger GmbH. Bendradarbiavimas su šia kompanija, kuri automobilių diagnostikos prietaisų rinkoje dirba jau 40 metų, atvedė į tai, kad 1996 metais tapome šios firmos atstovais Lietuvoje.

Atstovaujant šią firmą, mums pavyko realizuoti savo patirtį matavimo prietaisų srityje, kuri buvo sukaupta per 25 metų darbo laikotarpį Kauno radijo matavimų technikos mokslo tiriamajame institute.

Konkreti darbinė veikla automobilių diagnostikoje padeda mums suteikti reikiamas konsultacijas ir rekomendacijas pirkėjams, kurie pasirenka mūsų atstovaujamų firmų diagnostinę įrangą.

Spartus automobilių kompiuterizavimo augimas sąlygojo tai, kad tapome firmų Ferret Instruments (JAV), Motometer (Vokietija), Power Probe (JAV), Ross-Tech (JAV), Carsoft (Belgija), DEC Automotive (Argentina), OpelScanner (Rusija) atstovais Lietuvoje.

Darbas su šiomis firmomis padeda užtikrinti mums reikiamų diagnostinių prietaisų pasiūlą, kuri leidžia mūsų pirkėjams spręsti automobilių remonto klausimus šiuolaikiniame lygyje.

Per firmos gyvavimo laikotarpį mums pavyko įgyvendinti pagrindinį tikslą - suburti pastovų, firmos siūlomų diagnostikos prietaisų, vartotojų ratą. Taip pat nemažas dėmesys buvo skirtas ir įvairių automobilio diagnostikos metodų propagavimui. Šiuo tikslu firma dirbo/dirba su įvairiais žurnalais („Keturi ratai“, „Autoekspresas“), kuriuose spausdinami straipsniai. Taip pat bendradarbiaujama su įvairiomis Lietuvos Respublikos mokyklomis, kurios ruošia kvalifikuotus specialistus, susijusius su automobilių remontu. Paskaitos, seminarai bei parodos padeda formuoti firmos veidą bei užtikrinti vartotojų aptarnavimą aukščiausiu lygiu.

Be prietaisų, skirtų automobilių diagnostikai, AUTOTESTAS taip pat prekiauja temperatūros ir slėgio matavimo prietaisais (įvairūs manometrai ir termometrai), kadangi daugelis mechaninių prietaisų remiasi slėgio matavimo pagrindu vienoje ar kitoje automobilio sistemoje (kompresija, aušinimo sistemos slėgis, įpurškimo sistemos slėgis, stabdžių sistemos slėgis, variklio tepimo sistemos slėgis ir t.t.).

Norėdami pasiekti savalaikį ir aukštą prietaisų aptarnavimo lygį, mes užmezgėme ryšius su kompanijos Autotestgerate Leitenberger GmbH dukterine įmone Druck&Temperatur Leitenberger GmbH. Tas ilgainiui peraugo į firmos atskirą darbo kryptį, kuri vadinasi slėgio ir temperatūros matavimo prietaisai. Mūsų atstovaujamų firmų Nuova Fima (Italija), Suchy (Vokietija), SUKU (Vokietija), Eurolec (Airija) tiekiami matavimo prietaisai yra įtraukti į Lietuvos matavimo prietaisų registrą, kas užtikrina šių prietaisų metrologinę patikrą.

Tokiu būdu, apjungę du rinkos segmentus, mes užtikriname visapusišką pirkėjo aptarnavimą ir galime pasiūlyti prietaisus, kurie turi aukštas technines charakteristikas. Pasitelkus kokybišką aptarnavimą ir prieinamas kainas, tikimės ir toliau išlikti patrauklūs savo klientams.

atnaujinti duomenis
Reklama: