Bielinio Sodyba logotipas

Bielinio Sodyba

Bielinio Sodyba
Bielinio Sodyba Vartotojų įvertinimas:
4.55; vertino: 2

Adresas: Pušyno g. 6, LT-21254 AUKŠTADVARIS, TRAKŲ R. LT-21254 Lithuania

Įmonės kodas: 014681

Telefonas: +37069925985

Mobilusis numeris: +37061629130

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

Vadovas: Antanas Bielinis

Darbuotojų skaičius: 0

Skola SoDrai: 0 €

Aprašymas:
Bielinio Sodyba įsikūrusi Aukštadvario regioniniame parke, Aukštadvario miestelio pakraštyje, ant Navo ežero kranto. Geras susisiekimas su Vilniumi, Kaunu ir Alytumi.

Svečių poilsiui įrengti 5 rąstiniai pastatai su visais patogumais. Juose yra virtuvėlės, židiniai. Prie ežero įrengta rąstinė garinė pirtis, kurioje išsivanojus, galima iškart šokti į vandenį. Sodyboje yra trys renginių salės: 50, 20 ir 15 vietų. Prie dviejų didesnių salių yra virtuvės. Sutvarkyta aplinka: asfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, lauko pavėsinės su židiniais. Aplinka apželdinta medeliais ir gėlynais. Vaikai mūsų sodyboje taip pat neužmiršti, specialiai jiems yra įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, sūpuoklės, smėlio dėžės.

Aktyviam poilsiui yra kieto pagrindo krepšinio, tinklinio aikštelė.
Vasaros laikotarpiu galima pasivažinėti dviračiais po Aukštadvario apylinkes, pasiplaukioti baidarėmis, kanojomis, valtimis, vandens dviračiais po Navo ežerą. Taip pat galime suorganizuoti plaukimą baidarėmis Verknės upe.

Žiemą galima pasivažinėti nuo kalno rogėmis, slidinėti, organizuojamas rogių ir slidžių traukimas keturračiais bei arkliais.

Organizuojamas pasijodinėjimas žirgais - tai nepakartojama pramoga kiekvienam.

Daugiau nuotraukų ir informacijos: www.bieliniosodyba.lt

Adresas: Pušyno g. 6, Aukštadvaris, LT-21034, Trakų r.

atnaujinti duomenis
Reklama: