Engrave.lt

Engrave.lt
Engrave.lt Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Žalgirio g. 108-410, LT-09300 Vilnius LT-09300 Lithuania

Įmonės kodas: 209029

Telefonas: +370 61 58722

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

Darbuotojų skaičius: 0

Skola SoDrai: 0 €

Aprašymas:
ENGRAVE.LT lazerinis pjovimas ir graviravimas
Engrave.lt – lazerinis pjovimas ir graviravimas, pasitelkiant naujausias lazerines technologijas. Atliekame įvairius reklamos, dizaino bei kitų sričių projektus. Graviruojame ir pjauname įvairias medžiagas. Atliekame ir pavienius užsakymus, todėl pas mus net ir pats paprasčiausias daiktas gali tapti ilgaamže ir vienetine dovana sau ar artimajam.


Naudojame 60w (CO2) galingumo lazerį, darbinis plotas 600 x 900 mm. Skirtingai, nei kitos panašias paslaugas teikiančios įmonės mes neimame jokio mokesčio už bandomuosius pavyzdžius. Esant didesniems užsakymams, taip pat neskaičiuojame mokesčio už lazerio nustatymo darbus. Siūlome aukštą kokybę už itin žemas kainas. Visi darbai atliekami 3 darbo dienų bėgyje. Esame kupini naujų idėjų, todėl visada rasime sprendimą bet kokioje situacijoje.

Pjovimas


Ypač tikslus plastiko, organinio stiklo, medžio, popieriaus, odos, audinių, gumos ir kt. nemetalo medžiagų figūrinis pjaustymas. Lazerinės technologijos būdu pjaustome net ir labai sudėtingų formų maketus, kur reikalaujama ypatingo tikslumo ir yra keliami aukšti reikalavimai išskirtinei kokybei.

Graviravimas


Lazerinis graviravimas - tai galimybė atlikti tiek vienetinius, tiek ir tūkstantinius graviravimo darbus. Daugumą užrašų ar vaizdų, atliktų mūsų lazeriu, galima vadinti amžinais, nes galutinis variantas išlieka tolygus, patrauklus ir nepakitęs visą laiką. Galime graviruoti įvairių rūšių plastiko, medžio, stiklo, odos, popieriaus, gumos ir kitus gaminius.

Daugiau informacijos www.engrave.lt

atnaujinti duomenis
Reklama: