Floristikos namai

Floristikos namai
Floristikos namai Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Lithuania

Įmonės kodas: 743282

Telefonas: +37068053931

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

Vadovas: Jonas

Darbuotojų skaičius: 0

Skola SoDrai: 0 €

Padaliniai:

Veiklos:

Aprašymas:
Siūlome platų pasirinkimą įvairioms progoms. Mūsų internetinės parduotuvės asortimentas : rožės, gėlių dėžutės, puokštės, saldžios dovanos, orginalios dovanos. Kad ir ką išsirinktumėte tai pristatysime nurodytu adresu Jūsų pasirinktu laiku nemokamai. Nemokamas gėlių pristatymas Klaipėdoje galioja visiems, jeigu reikia galime pristatyti ir tą pačią darbo dieną, jeigu užsakymą pateiktumėte anksčiau kaip 3 valandos iki darbo laiko pabaigos. Pateikus užsakymą dieną taip pat galimas pristatymas per 3 darbo valandas. Vis dėl to jeigu planuojate sveikinti per šventes tokias kaip mamos diena, Valentino diena ar pan. rekomenduojame užsakymą pateikti iš anksto, kad užsirezervuotumėte norimą laiką. Kadangi per šventes galime tiesiog neturėti laisvų vienų, ir negalėtume priimti Jūsų užsakymo. Įprastomis dienomis kaip ir minėjome galime pristatyti per 3 darbo valandas.
Garantuojame jog gėles pristatysime šviežias, ir Jūsų artimas žmogus jomis džiaugtis galės tikrai dar ne vieną dieną. Siūlome prie gėlių pridėti ir saldžią dovanėlę. Dažnai saldžioms dovanoms darome įvairias nuolaidas.
Šiame puslapyje matote ir galimybę pasirinkti dovaną / gėles pagal progą. Ši funkcija padės Jums greičiau išsirinkti tinkamas gėles dovanai norimai progai. Siūlome sutaupyti savo laiką ir išbandyti šią funkciją.

Žemėlapis   kaip rasti Floristikos namai

atnaujinti duomenis
Reklama: