Įmonės įstatų keitimas dėl įvesto Euro

Pagal Akcininių bendrovių įstatymą, bendrovės įparegotos iki 2016 m. gruodžio 31 d. įstatuose pakeisti įstatinio kapitalo dydį ir akcijų vertę iš Litų į Eurus

LR AB įstatinio kapitalo išraiškos eurais ir įstatų keitimo įstatymo 6 str. 1 d.: Bendrovės įstatai turi būti pakeisti, įstatinio kapitalo dydį ir akcijų nominalią vertę juose išreiškiant eurais. Pakeisti bendrovių įstatai juridinių asmenų registro tvarkytojui turi būti pateikti per 24 mėnesius nuo šio įstatymo įsigaliojimo dienos (Įsigaliojo 2015-01-01). (šaltinis)

  • UAB Vitakonsult specialistai už Jus atliks visas procedūras visoje Lietuvoje - Jums nereikės niekur vykti.
  • Visa tai Jums gali kainuoti nuo 35 Eur+PVM (įskaitant dokumentų rengimo ir VĮ Registrų centro mokesčius)
  • Tuo pačiu galite padaryti bet kokius kitus reikiamus pakeitimus įstatuose (pakeisti buveinės adresą, keisti įstatinio kapitalo dydį, akcijų perrašymą ir pan.)
  • Paslaugą atliksime saugiai ir prisiimdami atsakomybę: su įgaliojimu konkrečiam veiksmui, dėdami savo parašą (nesutikite su kitų įstaigų praktika patvirtinti dokumentus Jūsų e. prašu, jeigu patys nematote, kokie veiksmai atliekami Jūsų vardu).
  • Patariame nelaukti metų galo, užpildykite žemiau esančią formą ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą (kaina tiesiogiai priklauso nuo paslaugų apimties, nuo to, ar akcininkas yra vienintelis. Po Naujųjų metų brangs Registrų centro mokesčiai, kurie nuo mūsų nepriklauso, todėl nedelskite).