Kur gauti greitą kreditą?

Kreditus teikiančios įstaigos, kur geriausia imti greitą kredita: jų kontaktai, sąlygos

Kaip išsirinkti, kur gauti kreditą? Pateiktoje lentelėje rasite išvardintas Lietuvoje veikiančias kredito bendroves ir pristatomus jų privalumus. Kiekvienu atveju skirtingas pasirinkimas gali būti geriausias - tai priklauso nuo to, ar toje bendrovėje paskolą imate pirmą kartą, kuriam laikui reikalinga paskola. Visos kredito bendrovės konkuruoja, stengiasi pateikti gerus pasiūlymus, orientuojasi į skirtingus klientų segmentus.

Patarimas: norėdami gauti geriausią pasiūlymą ir greitesnį atsakymą, užpildykite prašymą keliose kredito įstaigose.

Pirma paskola NEMOKAMAI!
Paskolos iki 2100 EUR

Sužinok daugiau

Pirma paskola iki 1000 EUR NEMOKAMAI
Kiek pasiskolinsi tiek ir gražinsi.

Sužinok daugiau

Paskolos iki 15 000 € iki 72 mėn.
60 dienų pinigų grąžinimo garantija !

Sužinok daugiau

Pirma paskola iki 600 EUR NEMOKAMAI!
Paskolos terminas iki 24 mėn iki 200 EUR

Sužinok daugiau

Paskolos nuo 100  iki 1400 € iki 720 dienų.
Akcija! Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

Sužinok daugiau

Paskolos nuo 300 - 10 000 EUR.
Vartojimo paskolos, refinansavimo paskolos.

Sužinok daugiau

Paskolos iki 3000 € iki 24 mėn.
Palūkanos nuo 3 procentų !

Sužinok daugiau

Paskola įkeičiant savo automobilį.
Paskolos iki 17 000Eur. Iki 90% automobilio vertės.

Sužinok daugiau

Pirma paskola NEMOKAMAI iki 300 EUR
Paskolos terminas iki 30 dienų

Sužinok daugiau

Pirma paskola NEMOKAMAI iki 300Eur

Sužinok daugiau

Paskolos nuo 100  iki 1000 € iki 55 dienų.

Sužinok daugiau

Kaip gauti greitą kreditą

Šiais laikais greitųjų kreditų teikimo tvarka yra itin supapratinta, taupydami laiką tai galite atlikti neišeidami iš namų, taip išvengiama dokumentų pildymo. Greitą kreditą patogiausia gauti internetu, bet taip pat kai kuriose bendrovėse galima gauti išsiuntus SMS žinutę arba paskambinus konsultantui, taip pat nuvykus į paskolų bendrovės atstovybę. Kreipusis į kredito bendrovę, pastoaroji įvertins Jūsų kredito istoriją, ar anksčiau laiku grąžinote paskolas, ar buvote patikimas klientas. Taip pat verta paminėti, jog greitieji kreditai teikiami tik pilnamečiams asmenims. Norint gauti greitą kreditą, dažniausiai visiškai nereikia užstatyti jokio turto, nereikia nieko įkeisti.

Nemokama pirma paskola

Atrodytų įprasta, kad imdami paskolą turėsime mokėti palūkanas. Tačiau taip yra ne visuomet. Kai kurios greitųjų kreditų bendrovės dažnai teikia pirmą kartą imantiems asmenims gana neilgam terminui kreditą NEMOKAMAI, visiškai negaudamos pelno. Kodėl? Todėl, kad greitųjų paskolų rinkoje yra labai didelė konkurencija ir paskolų bendrovės siekia pritraukti kuo daugiau klientų, rengia patrauklius pasiūlymus, tikisi, jog sugrįšite dar kartą. Taigi, kiekvienas žmogus turi galimybę išspręsti savo finansines problemas, ir greitoji paskola nebėra toks rizikingas pasirinkimas.
Registracijos mokestis. Nereikia manyti, jog krtedito įstaigos pelnosi imdamos registracijos mokestį. Dažniausiai taip nėra, o registracijos mokestis dažnai sudaro tik 1 centą. Pervesti 1 centą prašoma tam, kad išvenfti sukčių. Taip kredito bendrovės pasitikrina, kad Jūs esate tas asmuo, kuris prašo paskolos, sutikrina Jūsų duomenis su banko duomenimis.

Reklama: