Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, BĮ

Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, BĮ
Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, BĮ Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: J. Kairiūkščio g. 10, LT-08409, Vilnius, Vilniaus m. sav. LT-08409 Lithuania

Įmonės kodas: 190781293

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

Vadovas: Direktorius Gediminas Pridotkas

SoDra draudėjo kodas: 54226

Darbuotojų skaičius: 264

Skola SoDrai: 0 €

Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, BĮ Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (įskaitant darbuotojų, dirbančių ne visą mėnesį) 2020-09*: 1272.91 €

Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, BĮ Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (tik dirbančių visą mėnesį) 2020-09*: 1338.05 €

VSD įmokų suma 2020-09*: 75496.17 €

Padaliniai:

Aprašymas:
Institutas vertina riziką maisto saugos, kokybės bei veterinarijos srityse, teikia mokslinę ir techninę pagalbą, atlieka nacionalinių referentinių laboratorijų funkcijas bei laboratorinius tyrimus maisto ir pašarų saugos ir kokybės bei veterinarijos srityse, taip pat hidrobiontų ir gamtinio vandens laboratorinius tyrimus.

Kasmet Institute atliekama daugiau nei 1 mln. laboratorinių tyrimų, akredituota beveik 500 tyrimo metodų. Institutas nustato galimą riziką maisto saugai, taip pat užkrečiamųjų ligų grėsmes ir skubiai apie tai informuoja kontrolės instituciją („rizikos valdytoją“), kuri imasi kontrolės veiksmų. Atsižvelgus į Instituto tyrimų rezultatus, per metus į Lietuvos rinką nepatenka daugiau nei 1000 tonų nesaugių maisto produktų, maisto žaliavų, pašarų ir kitos produkcijos.

Institutas atlieka platų spektrą gyvūnų ligų tyrimų, kurie ne tik būtini palankios epizootinės situacijos užtikrinimui šalyje, bet ir tiesiogiai prisideda prie lietuviškos produkcijos konkurencingumo didinimo ir bei eksporto galimybių.

Institutas glaudžiai bendradarbiauja su kitomis rizikos vertinimo institucijomis (Europos maisto saugos tarnyba (EFSA), Vokietijos Federaliniu rizikos vertinimo institutu ir kt.), ES referentinėmis laboratorijomis, kitomis tyrimų, mokslo ir mokymo institucijomis. Institute kasmet mokoma apie 100 specialistų iš trečiųjų šalių.

atnaujinti duomenis

* - Nuo 2017 m. vasario 28 dienos, įgyvendinant naujos redakcijos Valstybinio socialinio draudimo įstatymą, „Sodra“ pradeda skelbti naujus viešus duomenis – vidutinius Lietuvos draudėjų priskaičiuotų draudžiamųjų pajamų vidurkius. Pažymime, jog atlyginimų vidurkį gali įtakoti darbuotojai, dirbantys ne pilnu etatu.

Reklama: