TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F logotipas

TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F

TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F
TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F Vartotojų įvertinimas:
4.55; vertino: 2

Adresas: Savanorių pr. 178, LT-03154, Vilnius LT-03154 Lithuania

Įmonės kodas: 302510268

PVM kodas: LT100005397517

Telefonas: +370 683 84 819

Mobilusis numeris: 37063828777

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

SoDra draudėjo kodas: 2056029

Darbuotojų skaičius: 27

Skola SoDrai: 0 €

TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (įskaitant darbuotojų, dirbančių ne visą mėnesį) 2018-06*: 508.10 €

TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (tik dirbančių visą mėnesį) 2018-06*: 568.11 €

VSD įmokų suma 2018-06*: 4772.24 €

Padaliniai:

Veiklos:

Aprašymas:
TOPTIS – autoservisas, teikiantis kokybiškas paslaugas prieinamomis kainomis. Autoservisas yra įsikūręs strategiškai patogioje Vilniaus vietoje - Savanorių prospekte. Kvalifikuoti autoserviso TOPTIS darbuotojai naudoja naujausią ir šiuolaikišką remonto įrangą, kuri leidžia greitai ir tiksliai nustatyti automobilio gedimus ir juos panaikinti. Taip pat yra teikiamos kokybiškos visų lengvųjų automobilių bei mikroautobusų remonto paslaugos.
Autoservisą TOPTIS verta rinktis, nes:
•Jūsų laukia patogi ir tvarkinga automobilių remonto įmonė.

•Kiekvienam darbui autoservisas TOPTIS skiria ypatingą dėmesį ir siekia, kad klientas visada liktų patenkintas teikiamomis paslaugomis.

•Vienas pagrindinių autoserviso tikslų – kokybė už prieinamą kainą kiekvienam klientui, abipusis pasitikėjimas, greitas automobilio aptarnavimas ir jo grąžinimas savininkui.

•Autoservise TOPTIS tepalų keitimas Vilniuje NEMOKAMAI - pilstoma variklio alyva(sumokate tik už alyvą ir alyvos filtrą) arbaMOKANT už alyvos keitimą fasuotą bakeliais CASTROL, MOBIL ir kt.

•Autoservisas TOPTIS iš kitų autoservisų išsiskiria tuo, jog specializuojasi važiuoklės remonte, techniniame automobilių aptarnavime bei kondicionierių remonte.

•Įmonės darbuotojai nuolat tobulėja dalyvaudami mokymuose, seminaruose ir nuolat didindami darbo našumą bei kokybę.

•Kokybiško automobilių remonto užtikrinimui autoservise TOPTIS yra sumontuota daug automobilių remonto įrangos: Stabdžių patikros stendas „Altus“ su metrologine patikra, metrologiškai patikrintas žibintų reguliavimo prietaisas "Technocolor Draco 2000", kompiuterinis ratų suvedimo reguliavimo stendas „Corghi“, hidrauliniai automobilių keltuvai, pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė „Technomotor“, padangų montavimo ir padangų balansavimo staklės, kompiuterinės diagnostikos įranga "Launch".

Taip pat autoservise TOPTIS yra teikiamos tokios paslaugos kaip: kondicionierių pildymas, tepalų keitimas, atliekamas važiuoklės remontas, kondicionieriaus remontas bei sankabos remontas, šarnyrų restauravimas, stabdžių remontas ir ratų suvedimas. Kas svarbiausia, šiame autoservise galite pasirinkti ir tokias paslaugas: sankabos keitimas, mikroautobusų remontas, duslintuvų remontas, padangų montavimas.


Susisiekite su mūsų autoserviso TOPTIS darbuotojais ir jie sutvarkys Jūsų automobilį greitai ir už prieinamą kainą, suteikdami garantiją!

Žemėlapis   kaip rasti TOPTIS – SAVANORIŲ PR. 178F

atnaujinti duomenis

* - Nuo 2017 m. vasario 28 dienos, įgyvendinant naujos redakcijos Valstybinio socialinio draudimo įstatymą, „Sodra“ pradeda skelbti naujus viešus duomenis – vidutinius Lietuvos draudėjų priskaičiuotų draudžiamųjų pajamų vidurkius. Pažymime, jog atlyginimų vidurkį gali įtakoti darbuotojai, dirbantys ne pilnu etatu.

Reklama: