UAB "Engravis"

UAB "Engravis"
UAB "Engravis" Vartotojų įvertinimas:
4.75; vertino: 3

Adresas: P. Lukšio 7 - 4a, Vilnius LT-08221 LT-08221 Lithuania

Įmonės kodas: 304210807

PVM kodas: LT100011838516

Mobilusis numeris: +370 601 58722

Tinklalapis:

Vadovas: AIDAS GECEVIČIUS, Direktorius

SoDra draudėjo kodas: 2708352

Darbuotojų skaičius: 3

Skola SoDrai: 0 €

Aprašymas:
Engrave.lt kompanija įkurta 2009 metais Vilniuje. Pagrindinė veikla - įvairių medžiagų pjaustymas ir graviravimas lazeriu. Kokybiškai atlikdama užsakymus, bendrovė įgijo daugelio įmonių pasitikėjimą. Užmegzti tvirti ryšiai su pastoviais klientais.

Atliekame įvairius reklamos, dizaino bei kitų sričių projektus. Graviruojame ir pjaustome įvairias medžiagas. Atliekame ir pavienius užsakymus, todėl pas mums net ir pats paprasčiausias daiktas gali tapti ilgaamže ir vienetine dovana sau ar artimam.

Naudojame 60 W galingumo (CO2) lazerį, darbinis plotas 900 x 600 mm. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. Esant didesniems užsakymams taip pat neskaičiuojame mokesčio už lazerio nustatymo darbus. Siūlome aukštą kokybę už protingą kainą. Visi darbai atliekami trijų darbo dienų bėgyje. Esame kupini naujų idėjų, todėl visada rasime sprendimą bent kokioje situacijoje.

Lazerinis graviravimas - tai medžiagos struktūrinių savybių formavimas veikiant lazerio spinduliu. Svarbiausi graviravimo lazeriu privalumai - platus įvairių medžiagų panaudojimas, sukurtų atvaizdų kokybė ir ilgaamžiškumas.

Lazerinis pjovimas - tai pjovimas lazerio spinduliu. Pjauname sudėtingiausius ornamentus, šablonus, tarpines, trafaretus, figūras, raides, logotipus ir kitus eskizus sukurtus kompiuterinėmis programomis. Pjovimui naudojamos šios medžiagos: plastikas, organinis stiklas, medis, fanera, kartonas, popierius, oda, įvairūs audiniai, guma, silikonas, vinilas, specialūs plastikai.

atnaujinti duomenis
Reklama: