UAB "Nostrum AJS" logotipas

UAB "Nostrum AJS"

UAB "Nostrum AJS"
UAB "Nostrum AJS" Vartotojų įvertinimas:
4.85; vertino: 4

Adresas: Totorių g. 3, Kaunas LT-44237 LT-44237 Lithuania

Įmonės kodas: 302794142

PVM kodas: LT100006920018

Telefonas: +37067037707

Mobilusis numeris: +37068252933

Tinklalapis:

Vadovas: Giedrius Stancikas

SoDra draudėjo kodas: 2163796

Darbuotojų skaičius: 4

Skola SoDrai: 0 €

UAB "Nostrum AJS" Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (įskaitant darbuotojų, dirbančių ne visą mėnesį) 2020-03*: 1089.37 €

UAB "Nostrum AJS" Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (tik dirbančių visą mėnesį) 2020-03*: 0.00 €

VSD įmokų suma 2020-03*: 1041.00 €

Aprašymas:
Nostrum AJS priklauso NOSTRUM GPOUP įmonių grupei teikiančiai individualias personalo poreikio technologijas „nuo atrankos iki rangos“ ir vykdančiai veiklą šiose srityse: darbuotojų iš trečiųjų šalių ir Lietuvos įdarbinimas ir atranka, rangos (subrangos) paslaugos statybos, sandėliavimo, gamybos srityse, darbuotoju nuoma, krovininio transporto paslaugos. NOSTRUM GROUP turi atstovybes Lietuvoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje ir teikianti paslaugas visoje Europoje.

• Darbuotojų iš trečiųjų šalių ir Lietuvos atranka ir įdarbinimas - darbdavio ir darbuotojo atstovavimas (Lietuvos ambasadose, Lietuvos migracijos departamente, Lietuvos užimtumo tarnyboje). Darbuotojų iš trečiųjų šalių teisinis konsultavimas įdarbinimo klausimais. Konsultuojame tiek fizinius tiek juridinius asmenis. Visų, trečiųjų šalių piliečių, įdarbinimo dokumentų rengimas, besibaigiančių galioti dokumentų pratesimas, konsultavimas, D vizų ir LLG dokumentų ruošimas. Dokumentų sekimo paslauga - mūsų atrinktam arba kliento pateiktam darbuotojui yra užtikrinamas savalaikis ir nepertraukiamas, jo legaliam darbui reikalingų dokumentų administravimas. Jums nereikės sukti galvos koks dokumentas, kada baigiasi, kaip, kada ir kokiai institucijai pranešti ar pratęsti. Viską padarysime už jus.

• Rangos (subrangos) paslaugos - darbdavys moka ne už išdirbtų valandų kiekį, bet už atliktą darbą. Didelių įmonių darbdaviai paprastai negali skirti laiko papildomų darbuotojų paieškai, todėl visą procesą atliekame mes. Darbdavys ar darbdavio atstovas paskambinęs mums turėtų nurodyti, kokius darbus, kokiais įkainiais ir per kokius terminus reikia atlikti. Mes užtikrinsime, kad mūsų partneriai laiku ir nepriekaištingai įvykdytų jiems pavestas užduotis. Subrangos objektai: statybos, sandėliavimo, gamybos srityse.
• Darbuotoju nuoma arba laikinasis įdarbinimas – Paprastai darbdaviui darbuotoją įdarbinti pagal neterminuotą darbo sutartį neparanku, nes įgyvendinus projektą, pastarojo paslaugos taps nebereikalingos. Darbdavys nežino, kada ateityje prireiks darbuotojo pagalbos. Išeitį iš šios situacijos siūlome MES! Tarpininkaujame surandant darbuotojus net ir vieno projekto įgyvendinimui. Paslauga leidžianti samdyti darbo jėgą nesudarant įdarbinimo įsipareigojimų. Tiesioginis darbdavys yra mūsų įmonė, atsakinga už darbuotojų atranką, darbo proceso administravimą, mokesčių bei personalo apskaitą.
• Krovininio transporto paslaugos – tarptautinių krovinių gabenimas Europoje ir Lietuvoje.

https://nostrum.lt/<br /> https://www.facebook.com/nostrum.lt/

atnaujinti duomenis

* - Nuo 2017 m. vasario 28 dienos, įgyvendinant naujos redakcijos Valstybinio socialinio draudimo įstatymą, „Sodra“ pradeda skelbti naujus viešus duomenis – vidutinius Lietuvos draudėjų priskaičiuotų draudžiamųjų pajamų vidurkius. Pažymime, jog atlyginimų vidurkį gali įtakoti darbuotojai, dirbantys ne pilnu etatu.

Reklama: