UAB "Rutra" logotipas

UAB "Rutra"

UAB "Rutra"
UAB "Rutra" Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Santariškių g. 65, Vilnius Lithuania

Įmonės kodas: 302530954

PVM kodas: LT100008562118

Mobilusis numeris: +37067802802

Tinklalapis:

SoDra draudėjo kodas: 2062689

Darbuotojų skaičius: 2

Skola SoDrai: 0 €

Veiklos:

Aprašymas:
Vedome įmonių buhalterinę apskaitą, teikiame buhalterines paslaugą, tvarkome apleistą apskaitą. Konsultuojame klientus buhalterijos ir personalo klausimais, greitai ir kokybiškai išsprendžiame iškilusias problemas.
Reguliariai, pagal nustatytus terminus, rengiame įmonės finansinės veiklos ataskaitas. Informuojame klientus apie artėjančius mokesčių mokėjimus, parengiame deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai (SoDrai) statistikos departamentui, kitoms institucijoms. Tvarkome apskaitą vadovaudamiesi verslo apskaitos standartais ir LR teisės aktais. Pastoviai dalyvaujame seminaruose, konferencijose, - atnaujiname žinias ir gauname išsamią informaciją apie pasikeitusius mokesčių ir apskaitos tvarkymą.
Griežtai laikomės duomenų saugumo ir darbo organizavimo taisyklių. Pasirašome konfidencialumo sutartis, saugome mums suteiktą informaciją apie įmonės finansinius duomenis ir veiklą. Klientų patogumui, parengiame dokumentus saugojimui ir po metų visus dokumentus grąžiname klientui.
Tvarkome apskaitą vadovaudamiesi naujausiais verslo apskaitos standartais ir LR teisės aktais. Didelį dėmesį skiriame informacijos atnaujinimui, sekame informaciją apie mokesčių ir apskaitos tvarkymo pasikeitimus. Įvykus pasikeitimams, iš karto pradedame taikyti naujus reikalavimus – taip išvengiame nenumatytų klaidų ir netikslumų atsiradimo.
Darbus atliekame modernia buhalterinės apskaitos valdymo sistema „Rivile GAMA“.
Konsultojame darbo teisės klausimais; atliekame įmonės personalo dokumentacijos auditą; teikiame pagalbą rengiant visus dokumentus (darbo sutartis, jų priedus, darbo grafikus, įsakymus, mokymo sutartis, materialinės atsakomybės sutartis ir t.t.).

Žemėlapis   kaip rasti UAB "Rutra"

atnaujinti duomenis
Reklama: