VAJULITAS, V. Kupino firma logotipas

VAJULITAS, V. Kupino firma

VAJULITAS, V. Kupino firma
VAJULITAS, V. Kupino firma Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Žirmūnų g. 68, LT-09105, VILNIUS LT-09105 Lithuania

Įmonės kodas: 157665935

PVM kodas: LT576659314

Telefonas: +37052760300

Elektroninis paštas:

Tinklalapis:

SoDra draudėjo kodas: 278026

Darbuotojų skaičius: 11

Skola SoDrai: 0 €

VAJULITAS, V. Kupino firma Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (įskaitant darbuotojų, dirbančių ne visą mėnesį) 2019-10*: 646.61 €

VAJULITAS, V. Kupino firma Atlyginimų vidurkis neatskaičius mokesčių (tik dirbančių visą mėnesį) 2019-10*: 660.37 €

VSD įmokų suma 2019-10*: 1496.77 €

Veiklos:

Aprašymas:
Jau antrą dešimtmetį veiklą sėkmingai plėtojanti kompanija „Vajulitas“ Lietuvos rinkoje įsitvirtino kaip viena sparčiausiai augančių įmonių, užsiimančių atsarginių buitinės ir pramoninės technikos, šaldymo technikos atsarginių dalių mažmenine ir didmenine prekyba. Organizacijos įkūrimas-tai kruopštaus planavimo ir sunkaus darbo rezultatas.
Per eilę metų išlaikėme ne vieną rinkos egzaminą, sukaupėme didžiausią Lietuvoje atsarginių dalių asortimentą skalbyklėms, šaldytuvams, indaplovėms, viryklėms, mikrobangų krosnelėms, dulkių siurbliams bei kitai buitinei ir šaldymo technikai. Stengiamės glaudžiai bendradarbiauti su tiesioginiais atsarginių dalių gamintojais visame pasaulyje, turinčiais griežtą kokybės kontrolę bei atitinkamus sertifikatus, todėl galime pasiūlyti kokybišką produktus už patrauklias kainas.
Mūsų įmonės sėkmė-tai suburtas jaunas ir profesionalus kolektyvas, kuris yra pasirengęs padėti, dalintis įgytomis žiniomis ir patirtimi su mūsų klientais. Turime išsamią duomenų bazę ir patikimą sandėlio valdymo sistemą, todėl operatyviai parenkame reikalingas dalis ir vykdome užsakymus. Mūsų klientai žino, kad branginame bei vertiname juos, todėl daugelis iš jų mums atsidėkoja ilgalaikiu bendradarbiavimu!

Žemėlapis   kaip rasti VAJULITAS, V. Kupino firma

atnaujinti duomenis

* - Nuo 2017 m. vasario 28 dienos, įgyvendinant naujos redakcijos Valstybinio socialinio draudimo įstatymą, „Sodra“ pradeda skelbti naujus viešus duomenis – vidutinius Lietuvos draudėjų priskaičiuotų draudžiamųjų pajamų vidurkius. Pažymime, jog atlyginimų vidurkį gali įtakoti darbuotojai, dirbantys ne pilnu etatu.

Reklama: