VšĮ "Bebrėnas" logotipas

VšĮ "Bebrėnas"

VšĮ "Bebrėnas"
VšĮ "Bebrėnas" Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Pramonės pr. 67 - 65, Kaunas LT-50391 LT-50391 Lithuania

Įmonės kodas: 304157386

Mobilusis numeris: +37068798489

Tinklalapis:

Vadovas: Dalius Rasimas

SoDra draudėjo kodas: 2394007

Darbuotojų skaičius: 1

Skola SoDrai: 0 €

Aprašymas:
Viešoji įstaiga „Bebrėnas“ siekia konkrečia veikla prisidėti plėtojant aktyvaus poilsio prie vandens galimybes Kaune, prie Lampėdžio ežero. Tai bus daroma palaikant švarą bei tvarką nuosavoje teritorijoje prie šio ežero, kuriant joje jaukią trumpalaikio poilsio zoną su paplūdimiu.
Viešoji įstaiga „Bebrėnas“ sieks pakeisti dabartinį nepatrauklų, šabakštynais ir šiukšlynais virtusį Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio ruožą. Privačiame sklype, palaipsniui įrengiant rekreacijai reikiamą infrastruktūrą, bus kuriamas paplūdimys visuomenei. Pirmenybė bus teikiama judėjimo negalią turinčių ir juos lydinčių asmenų, šeimų su vaikais poreikiams ir patogumui.
Mūsų vizija – jaukus paplūdimys Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinyje esančiame, jaukiame ir sutvarkytame Lampėdžio ežero pakrantės ruože: su judėjimo negalią turintiems ir juos lydintiems asmenims patogia, draustinio reikalavimus atitinkančia infrastruktūra (pandusais, pėsčiųjų takais, prieplaukomis), su natūralaus dizaino medžio kompozicijomis, skirtomis trumpalaikiam poilsiui ir maisto gamybai lauko sąlygomis (griliai, šašlykinės), su vaikų žaidimų aikštelėmis, įvairiomis vandens pramogų ir kitos aktyvaus poilsio prie vandens veiklos galimybėmis, galimybe išsinuomoti reikiamos įrangos.

atnaujinti duomenis
Reklama: