Leon Detres logotipas

Leon Detres

Leon Detres
Leon Detres Vartotojų įvertinimas:
45; vertino: 1

Adresas: Sodų g. 26A-2 LT-45264 LT-45264 Lithuania

Įmonės kodas: 839431

Telefonas: 866375533

Tinklalapis:


Autoparkas***: nėra duomenų


Aprašymas:
925 PRABOS SIDABRAS

Mūsų papuošalų gamyboje naudojamas tik tikras 925 prabos sidabras.

925 sidabras yra sudarytas iš 92,5 % gryno sidabro, likusieji 7,5 % tai papildomi metalai, dažniausiai varis. 100% sidabro negalima naudoti papuošalų gamyboje, nes grynas šimtaprocentinis sidabras yra per minkštas. Į metalo mišinį įmaišius vario, medžiaga sustiprėja, todėl gaminiai tampa patvaresni.

Beveik visi mūsų papuošalai yra pažymėti 925 antspaudu. Labai smulkūs papuošalai nėra žymimi 925 antspaudu, nes štampavimas gali juos pažeisti. Tačiau užtikriname, kad jei ant smulkiausių gaminių nerandate 925 žymos, jie vistiek yra pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro.

PADENGIMAS

Papuošalai dengiami papildomu gryno sidabro sluoksniu, kad būtų užtikrintas aukštos kokybės užbaigimas ir blizgesys.

E-sluoksnis uždedamas panardinant papuošalą į organinį laką ir paleidžiant elektros srovę. Šiuo būdu lakas prilimpa prie papuošalo ir aplink susidaro nematomas apsauginis sluoksnis. E-danga yra visiškai saugi ir nematoma, ją dedame ant daugumos mūsų gaminių, kad papuošalai netamsėtų.

AKMENYS

Kubinis cirkonis (CZ) yra sintetinis deimantas ir neįgudusiai akiai jo neįmanoma atskirti nuo tikro deimanto. Jie yra optiškai nepriekaištingi, itin patvarūs ir būna įvairių spalvų, iš kurių populiariausios yra - krištolinis, rožinis ir ametistas. Kubinis cirkonis (CZ) įprastai yra rankiniu būdu įdedamas į papuošalus. Dažniausiai naudojamas tvirtinimas vadinamas "šakelių laikikliu".

Kristalai yra dirbtiniai stiklo brangakmeniai, tradiciškai gaminami naudojant kvarcą, mineralus ir smėlį. Savo papuošaluose naudojame tik 2 didžiausių ir žinomiausių prekių ženklų – Preciosa ir Swarovski – kristalus. Kristalai būna įvairių spalvų, formų ir dydžių.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Lietuva - 1-3 darbo dienos.
Latvija - 3-5 darbo dienos.
Estija - 4-6 darbo dienos.
Europa - 5-10 darbo dienų.
Likęs pasaulis - 10-20 darbo dienų.

Prekės pažymėtos žodžiu "Neturime" vistiek gali būti užsakytos, su papildomu 15 darbo dienų laukimo terminu.

atnaujinti duomenis
Reklama: